Skontaktuj się z nami Umów się na wizytę

Zespół

 • Aleksandra Jaźwińska
  Zarejestruj się

  Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW przygotowująca się do roli lekarza weterynarii. Podczas studiów odbywała praktyki w warszawskich przychodniach, ukończyła również program stażowy w ramach projektu UE. Interesuje się chorobami wewnętrznymi, neurologią, endokrynologią, a także długowiecznością. Od najmłodszych lat opiekowała się gromadką zwierząt włączając chomiki, szczura, świnki morskie, królika, żółwia oraz psy i koty.  

 • Julia Dołęgowska
  Zarejestruj się

  Studentka trzeciego roku weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, zoopsycholog, behawiorysta. 

  Od 2019 roku pracuje z psami, 4 lata pracowała w fundacji prozwierzęcej jako zoopsycholog i opiekun psów niepełnosprawnych. 

  Interesuje się kardiologią oraz neurologią. 

   

  Szczęśliwa opiekunka adopcianki Dalii.

 • Julia Kobus
  Zarejestruj się

  Studentka IV roku weterynarii Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Głównie zainteresowana diagnostyką obrazową, w tej dziedzinie chciałaby się specjalizować w przyszłości. W wolnym czasie uprawia jogę, chodzi na ściankę wspinaczkową i uczy się szydełkowania.

 • Kinga Kożuch
  Zarejestruj się

  Skończyła medycynę weterynaryjną w 2023 r  na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Po zakończeniu studiów odbywała zagraniczne staże: na Cyprze, we Włoszech oraz w Hiszpanii. Podczas jednego z nich, w Instituto Veterinario di Novara na oddziale interny zdobywała doświadczenie współpracując ze specjalistami z wielu dziedzin, szczególnie interesując się dermatologią.

   

  W 2022 roku otrzymała dyplom behawiorysty COAPE w ramach kursu ” Advanced diploma in the practical aspects of companion animal bevaviour and training”. Skończyła również kurs masażysty psów i kotów z wrocławskiego centrum zoofizjoterapii. Jej pasją i ambicją zawodową jest holistyczne podejście do pacjenta.

 • weterynarz Agata Maraszek-Dudek
  Agata Maraszek-Dudek
  Dyrektor Zarządzający siecią klinik Zviropolis

  W 2013 roku ukończyła studia magisterskie Wyższą Szkołę Promocji na kierunku Zarządzanie, specjalizacja planowanie mediów.

  Od 2009 roku związana z branżą medyczną. Przez ponad 8 lat współtworzyła organizację DKMS w Polsce, gdzie pełniła funkcję menedżerskie i kierownicze w działach operacyjnych, eventów, fundraisingu.

  Następnie w 2017 roku wyjechała do Nowego Jorku gdzie do 2019 współprowadziła DKMS jako Wicedyrektorka ds. Operacyjnych.

  Od 2019 prowadziła organizację DKMS będąc w roli Dyrektorka ds. Operacyjnych, raportujące do Rady Nadzorczej.

  W 2021 roku jako Managerka Zarządzająca wprowadziła na warszawski rynek kliniki medycyny estetycznej Sky Clinic.

  Od 2022 roku pracowała w jednej z największych firm telemedycznych w Europie, Telemedi. W ramach swojej roli Dyrektorki ds. Klientów Biznesowych i Klinik Medycznych była odpowiedzialna za utrzymanie relacji z klientami biznesowymi oraz zarządzanie placówką stacjonarną.

  Od 2020 roku prowadzi międzykulturowe szkolenia dla osób przeprowadzających się z Europy do Stanów Zjednoczonych.

  W 2021 roku rozpoczęła studia podyplomowe na Uniwersytecie Cornell w USA, kierunek Administracji Biznesowej.

  Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zarządzania, prowadzenia projektów, zarządzania kryzysowego oraz budowania relacji z mediami.

 • weterynarz Karina Strykowska
  Karina Strykowska
  Lekarz weterynarii
  Zarejestruj się

  Studia ukończyła w 2018 na Wydziale Weterynarii na SGGW w Warszawie.

  Już podczas studiów uczęszczała na praktyki do warszawskich lecznic a w 2017r wyjechała na sześciotygodniowy wolontariat do Indii gdzie głównie nabywała umiejętności chirurgiczne w zabiegach kastracji i sterylizacji psów i kotów.

  Po studiach odbyła krótki staż w warszawskiej „Koterii”, po którym nastąpiła przeprowadzka do Wielkiej Brytanii.

  W Wielkiej Brytanii przez ponad 4 lata praktyki rozwijała się wielokierunkowo jako tzw. lekarz weterynarii pierwszego kontaktu (z ang. GP – General Practitioner) pracując zarówno w małych przychodniach jak i w dużych kilkunastoosobowych zespołach w większych placówkach z opieką całodobową.

  Pozwoliło jej to zdobyć doświadczenie niezbędne do zapewnienia kompleksowej opieki czworonożnym pupilom.

  Jej ulubionymi dziedzinami w weterynarii są stomatologia i chirurgia, ale także medycyna kotów oraz stany nagłe.

  1 2