Skontaktuj się z nami

Zespół

 • weterynarz Agata Maraszek-Dudek
  Agata Maraszek-Dudek
  Dyrektor Zarządzający siecią klinik Zviropolis

  W 2013 roku ukończyła studia magisterskie Wyższą Szkołę Promocji na kierunku Zarządzanie, specjalizacja planowanie mediów.

  Od 2009 roku związana z branżą medyczną. Przez ponad 8 lat współtworzyła organizację DKMS w Polsce, gdzie pełniła funkcję menedżerskie i kierownicze w działach operacyjnych, eventów, fundraisingu.

  Następnie w 2017 roku wyjechała do Nowego Jorku gdzie do 2019 współprowadziła DKMS jako Wicedyrektorka ds. Operacyjnych.

  Od 2019 prowadziła organizację DKMS będąc w roli Dyrektorka ds. Operacyjnych, raportujące do Rady Nadzorczej.

  W 2021 roku jako Managerka Zarządzająca wprowadziła na warszawski rynek kliniki medycyny estetycznej Sky Clinic.

  Od 2022 roku pracowała w jednej z największych firm telemedycznych w Europie, Telemedi. W ramach swojej roli Dyrektorki ds. Klientów Biznesowych i Klinik Medycznych była odpowiedzialna za utrzymanie relacji z klientami biznesowymi oraz zarządzanie placówką stacjonarną.

  Od 2020 roku prowadzi międzykulturowe szkolenia dla osób przeprowadzających się z Europy do Stanów Zjednoczonych.

  W 2021 roku rozpoczęła studia podyplomowe na Uniwersytecie Cornell w USA, kierunek Administracji Biznesowej.

  Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zarządzania, prowadzenia projektów, zarządzania kryzysowego oraz budowania relacji z mediami.

 • weterynarz Magdalena Macios
  Magdalena Macios
  Kierownik Weterynaryjny klinik Zviropolis.
  Zarejestruj się

  W 2012 roku ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Weterynaria. Już w trakcie studiów pracowała w podwarszawskich całodobowych klinikach weterynaryjnych jako asystent lekarza weterynarii. W 2012 roku wyjechała do Wielkiej Brytanii gdzie przez 10 lat pracowała w wyspecjalizowanych klinikach. 2012-2014 pełniła funkcję ogólnego lekarza weterynarii w klinice Lordship Lane Vets w Londynie. Od 2014 – 2018 roku praktykowała w dedykowanych klinikach specjalizujących się w stanach nagłych. Następnie odbyła półroczny staż rotacyjny w klinice referencyjnej “Vets Now”w Manchester. Od 2019 roku pracowała w klinikach referencyjnych takich jak The Veterinary Referral Centre, Woodcroft Referrals, The Ralph Veterinary Referral na oddziałach intensywnej terapii. Ponadto w 2018 studia ukończyła studia podyplomowe w Wielkiej Brytanii z Medycyny Ratunkowej i Intensywnej Terapii. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych z Chirurgii w Improve International and ISVPS w Anglii. Ukończyła także liczne kursy i szkolenia z wielu dziedzin weterynarii. Jednym z ważniejszych w jej karierze jest “Cutting Edge training program”, który trwała 10 tygodnii. Kurs ten pozwolił rozpocząć karierą w leczeniu stanów nagłych i intensywnej terapii.

 • weterynarz Karina Strykowska
  Karina Strykowska
  Lekarz weterynarii
  Zarejestruj się

  Studia ukończyła w 2018 na Wydziale Weterynarii na SGGW w Warszawie.

  Już podczas studiów uczęszczała na praktyki do warszawskich lecznic a w 2017r wyjechała na sześciotygodniowy wolontariat do Indii gdzie głównie nabywała umiejętności chirurgiczne w zabiegach kastracji i sterylizacji psów i kotów.

  Po studiach odbyła krótki staż w warszawskiej „Koterii”, po którym nastąpiła przeprowadzka do Wielkiej Brytanii.

  W Wielkiej Brytanii przez ponad 4 lata praktyki rozwijała się wielokierunkowo jako tzw. lekarz weterynarii pierwszego kontaktu (z ang. GP – General Practitioner) pracując zarówno w małych przychodniach jak i w dużych kilkunastoosobowych zespołach w większych placówkach z opieką całodobową.

  Pozwoliło jej to zdobyć doświadczenie niezbędne do zapewnienia kompleksowej opieki czworonożnym pupilom.

  Jej ulubionymi dziedzinami w weterynarii są stomatologia i chirurgia, ale także medycyna kotów oraz stany nagłe.

 • Sebastian Bednarski
  Lekarz weterynarii, specjalista chirurg, ortopeda
  Zarejestruj się

  Absolwent studiów weterynaryjnych w SGGW w Warszawie, absolwent studiów specjalizacyjnych z zakresu chirurgii weterynaryjnej UP we Wrocławiu.

  Posiada rozległą wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu ortopedii weterynaryjnej, w tym chirurgii urazowej, chirurgii stawów, czy chirurgii kręgosłupa, popartą licznymi certyfikowanymi szkoleniami, oraz przede wszystkim kilkunastoletnią praktyką kliniczną w roli chirurga ortopedy oraz współwłaściciela całodobowej lecznicy przychodni weterynaryjnej.

  Dzięki takim kwalifikacjom, jest w stanie rozwiązać większość problemów ortopedycznych, które mogą dotknąć Waszych pupili.

 • Patrycja Wróbel
  Zarejestruj się

  W 2018 roku ukończyła Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.  

   

  W trakcie studiów wyjechała na Wyspy Kanaryjskie w ramach programu Erasmus gdzie studiowała dwa semestry i zaraziła się miłością do Hiszpanii tak bardzo, że wyjechała  jeszcze na jeden semestr do Walencji. 

   

  Od razu po studiach wyjechała do Wielkiej Brytanii gdzie przez 4 lat pracowała w wielu klinikach jako lekarz pierwszego kontaktu.  

   

  Po 4 latach angielskiej pogody wyjechała do słonecznego Kataru. Tam pracowała 2 lata w międzynarodowym zespole. 

   

  W Anglii zaadoptowała dwa starsze pudle i wielką sympatią darzy wszystkich psich seniorów. 

   

  Oprócz codziennej interny zajmuje się też chirurgią, stomatologią i okulistyką.  

   

  W czasie wolnym lubi kontakt z naturą i spacery z psem. W życiu zawsze kieruje się empatią w stosunku do ludzi, zwierząt, a także środowiska.

 • weterynarz Karolina Buraczyńska
  Karolina Buraczyńska
  Lekarz Weterynarii
  Zarejestruj się

  Ukończyła warszawski Wydział Medycyny Weterynaryjnej w 2019 roku.

  Od tego czasu pracuje w klinikach całodobowych, w których zarówno przyjmuje pacjentów internistycznych, jak i opiekuje się zwierzętami w stanie ciężkim.

  Stale poszerza swoją wiedzę na licznych kursach i konferencjach.

  W wolnym czasie uprawia sporty kynologiczne ze swoimi psami oraz trenuje z kettlebells.

  1 2